Lukk søk

Lavere divisjoner

January 27, 2023

Stor oversikt: Treningskamper for 3. divisjonslagene

De kommende helgene tiltar treningskampene for fullt for lagene på nivå fire. Vi gir dere selvsagt full meny dag for dag frem mot seriestart!

Foto: norskfotball.com

Vinter og oppkjøring betyr treningskamper i rundt tre måneder før alvoret starter 2. påskedag. Noen skal spille tosifret antall kamper mens andre nøyer seg med fem-seks inn mot seriestart.

Vi har nå samlet tilgjengelige kamper for lagene i 3. divisjon. Oversikten oppdateres og justeres kontinuerlig gjennom vinteren - også med resultater. Ser du noen kamper som mangler? Ta kontakt på vår Facebook-side!

PS! I tillegg til denne listen, vil lagene spille flere oppgjør på respektive treningsleirer utover våren. Alle datoer og motstandere her er ikke klare.

Treningskamper:

13.01 Raufoss - Elverum 7-1
14.01 Skarp - Skjervøy 2-5
19.01 MK - Vigør 0-2
20.01 Skjervøy - Skarp 7-0
20.01 Tromsdalen - Skånland 6-0
20.01 Nordstrand - Lokomotiv Oslo 1-0
20.01 Hønefoss - Elverum 2-0
21.01 Raufoss - Brumunddal 5-1
21.01 Skånland - Fløya 0-1
21.01 Oppsal - Skjetten 3-1
21.01 Skånland - Skarp 5-0
21.01 Skjervøy - Skånland 1-1
21.01 Vindbjart - Torridal 2-2
21.01 Skeid - Frigg 6-4
21.01 Hammerfest - Bossekop 3-2
21.01 Skjervøy - Tromsdalen 2-1
21.01 Sogndal - Florø 9-0
21.01 Fløya - Alta 2-3
22.01 Skjervøy - Tromsdalen 2-1
24.01 Lysekloster - Gneist (avlyst)
25.01 Fram Larvik - Pors 3-2
25.01 Kløfta - Skjetten 1-4
26.01 Bjarg - Frøya 2-2
27.01 Lysekloster - Loddefjord, Lysekloster Family Arena
27.01 Levanger - Trønder-Lyn, Moan
27.01 Bryne - MK
27.01 Midtbygdens - Staal Jørpeland
27.01 Fjøra - Florø, Sognahallen
27.01 Bjarg - Frøya, Stavollen
28.01 Os - Fana, Kuventræ
28.01 Sprint-Jeløy - Moss, Bellevue
28.01 Fram Larvik - Follo, Månejordet
28.01 Skjervøy - Hamna, Bardufoss storhall
28.01 Nordstrand - Strømmen, Nordstrand kunstgress
28.01 Mjøndalen - Hønefoss, Consto Arena
28.01 Sotra - Fyllingsdalen, Sotrahallen
28.01 Flint - Åskollen, Flint Esso Arena
28.01 Gjøvik-Lyn - Brumunddal, Gjøvik stadion
28.01 Asker - Frigg, Føyka
28.01 Gjelleråsen - Ullern, Li kunstgress
28.01 LSK 2 - Lokomotiv Oslo, LSK-hallen
28.01 Eidsvold Turn - Lørenskog, Eidsvollhallen kunstgress
28.01 Kløfta - Skedsmo, Gjerdrum stadion
30.01 Vigør - Donn, Macron Arena
31.01 Fana - Gneist
02.02 Sandviken - Frøya, Stemmemyren
03.02 Eiger - Egersund, Bøgh Hafsø-banen
03.02 Rosenborg 2 - Tiller, SalMar-banen
03.02 Nordstrand - Ullern, Nordstrand kunstgress
03.02 Stjørdals-Blink - Verdal, Øverlands Minde
04.02 Follo - Frigg, Ski kunstgress
04.02 Strømmen - Lørenskog, Strømmen stadion
04.02 FUVO . Skjetten, Funnefoss kunstgress
04.02 LSK 2 - Elverum, LSK-hallen
04.02 Asker - Lyn, Føyka
04.02 Vindbjart - Express, Sørlandshallen
04.02 Trauma - Donn, Hove idrettspark
04.02 Rana FK - Mosjøen, Stålhallen
04.02 Brodd - Viking 2, Midjord
04.02 Hammerfest - Alta, Vår Energi Arena
04.02 Fløya - Skånland, Bardufoss storhall
04.02 Gjelleråsen - Sprint-Jeløy, Li kunstgress
04.02 Oppsal - Lokomotiv Oslo, Vallhall
04.02 Sandviken - Nymark
04.02 Os - Stord, Kuventræ
04.02 FUVO - Skjetten, Funnefoss kunstgress
04.02 Gneist - Askøy, Vestlandshallen
05.02 Hinna - Staal Jørpeland, Randaberg Arena
05.02 Loddefjord - Fyllingsdalen, Alvøen
09.02 Madla - Brodd, Madla Handelslag stadion
10.02 Lysekloster - Sotra, Lysekloster Family Arena
10.02 Fjøra - Førde, Sognahallen
10.02 Nordstrand - Kjelsås, Nordstrand kunstgress
10.02 Start 2 - Vindbjart, Sørlandshallen
10.02 Staal Jørpeland - Sandnes Ulf 2
11.02 Fana - Fyllingsdalen, Nesttun
11.02 Loddefjord - Frøya
11.02 Rana FK - Mjølner, SKS-hallen
11.02 Brumunddal - Lillehammer, Sveum
11.02 Skjervøy - Senja, Bardufoss storhall
11.02 Sprint-Jeløy - Eik Tønsberg
11.02 Flint - Halsen, Flint Esso Arena
11.02 Djerv 1919 - Åkra, Djervbanen
11.02 Hønefoss - Modum, AKA Arena
11.02 Frigg - Pors, Frogner stadion
11.02 Eid - Florø, Eid kunstgress
11.02 Gjelleråsen - Oppsal, Li kunstgress
11.02 Eidsvold Turn - Elverum, Eidsvollhallen kunstgress
11.02 KFUM 2 - Lokomotiv Oslo
11.02 Steinkjer - Mosjøen, SalMar-hallen
11.02 Trønder-Lyn - Järpens IF, Abrahallen
12.02 LSK 2 - Skjetten, LSK-hallen
12.02 MK - Randesund
12.02 Bærum - Follo, AJ Arena
14.02 Åsane - Lysekloster, Åsane Arena
14.02 Jerv 2 - Donn, Levermyr kunstgress
15.02 Loddefjord - Os, Alvøen
16.02 Kløfta - FUVO, Bakkedalen kunstgress
16.02 MK - Våg
17.02 Fana - Askøy, Nesttun
17.02 Stjørdals-Blink - Byåsen, Øverlands Minde
17.02 Midtbygdens - Vidar, Tau stadion
17.02 Staal Jørpeland - Egersund
17.02 Stord - Bremnes, Prestegardsskogen
18.02 LSK 2 - Skedsmo, LSK-hallen
18.02 Fløya - Hammerfest, Bardufoss storhall
18.02 Skjervøy - Finnsnes, Bardufoss storhall
18.02 Pors - Urædd, Pors stadion
18.02 Ranheim - Nardo, Extra Arena
18.02 Fauske-Sprint - Skånland, SKS Arena
18.02 KFUM 2 - Follo
18.02 Kristiansund 2 - Trønder-Lyn, Kristiansund stadion
18.02 Sprint-Jeløy - Flint, Bellevue
18.02 Hinna - Djerv 1919, Storhall Karmøy
18.02 Oppsal - Lørenskog, Trasop
18.02 Eiger - Søgne, Bøgh Hafsø-banen
18.02 Sotra - Bjarg, Sotrahallen
18.02 Førde - Florø, Hafstadparken
18.02 Brumunddal - Elverum, Sveum
18.02 Ullern - Frigg, CC Vest Arena
18.02 Træff - Spjelkavik, Reknesbanen
18.02 Grorud - Hønefoss, Grorud Arctic Match
19.02 Gneist - Loddefjord, Sotrahallen
19.02 Fram Larvik - Asker, Framparken
19.02 Tromsdalen - Mjølner, Senja storhall
19.02 Sandnes Ulf 2 - Brodd
19.02 Strindheim - Verdal, Ruta Arena
19.02 Sprint-Jeløy - Skjetten, Bellevue
20.02 Sandviken .Varegg
22.02 Notodden - Eik Tønsberg, Sætre
22.02 Rosenborg 2 - Strindheim, SalMar-banen
22.02 Sprint-Jeløy - Drøbak-Frogn, Bellevue
23.02 Frøya - Fyllingsdalen
23.02 Trønder-Lyn - Tiller, Abrahallen
23.02 Hinna - Vidar, Hinna stadion
24.02 Vedavåg - Lysekloster, Storhall Karmøy
24.02 MK - Donn, Idrettsparken
24.02 Ranheim - Byåsen, Extra Arena
24.02 Bremnes - Torvastad, Krøllo
24.02 Madla - Staal Jørpeland, Madla Handelslag stadion
25.02 Lysekloster - Stord, Storhall Karmøy
25.02 Gjelleråsen - Asker, Li kunstgress
25.02 Follo - Lokomotiv Oslo, Ski kunstgress
25.02 Steinkjer - Mosjøen, Guldbergaunet
25.02 Mjølner - Harstad, Narvik stadion
25.02 Oppsal - KFUM 2, Trasop
25.02 Hønefoss - Eidsvold Turn, AKA Arena
25.02 Askøy - Os
25.02 Eiger - Brodd, Bøgh Hafsø-banen
25.02 Vindbjart - Fløy, Sørlandshallen
26.02 Loddefjord - Sandviken, Alvøen
26.02 Gneist - Fana, Sotrahallen
28.02 Fana - Os, Nesttun
28.02 Stjørdals-Biink - Strindheim, MUS stadion Sandskogan
28.02 Sogndal - Førde, Sognahallen
01.03 Sandefjord 2 - Eik Tønsberg
03.03 Sandviken - Frøya
03.03 Fløy - MK, Cemo Arena
03.03 Vindbjart - Donn, Moseidmoen
04.03 Fana - Loddefjord, Nesttun
04.03 Alta - Hammerfest, SmartDok Arena
04.03 Innstranda - Mosjøen, SKS Arena
04.03 Gjelleråsen - Skjetten, Li kunstgress
04.03 Sola - Stord, Sola stadion
04.03 Spjelkavik - Brattvåg, Spjelkavik stadion
04.03 Brumunddal - Nybergsund, Sveum
04.03 Brodd - Djerv 1919, Midjord
04.03 Mjølner - Kiruna FF; Narvik stadion
04.03 Sprint-Jeløy - Kråkerøy, Bellevue
04.03 Pors - Notodden, Pors stadion
04.03 Gneist - Os, Vestlandshallen
04.03 Kvik Halden - Frigg, Østfoldhallen
05.03 Sotra - Stord, Sotrahallen
05.03 Sprint-Jeløy - KFUM 2, Bellevue
05.03 Strindheim - Trønder-Lyn, Ruta Arena
07.03 MK - Flekkefjord
08.03 Bjarg - Loddefjord, Stavollen
09.03 Tertnes - Os, Vestlandshallen
09.03 Djerv 1919 - Nord, Djervbanen
09.03 Våg - Donn, Karussbanen
10.03 Vard - Staal Jørpeland
10.03 Stjørdals-Blink - Trønder-Lyn, MUS stadion Sandskogan
10.03 Bremnes - Åkra, Krøllo
10.03 Vidar - Brodd, Lassa kunstgress
11.03 Sotra - Fana, Sotrahallen
11.03 Arendal - Vindbjart, Arendal idrettspark
11.03 Tromsdalen - Skjervøy, Bardufoss storhall
11.03 Eik Tønsberg - Halsen
11.03 Egersund - MK
11.03 LSK 2 - Nordstrand, LSK-hallen
11.03 Ranheim - Strindheim, Extra Arena
11.03 Ullern - Asker, CC Vest Arena
11.03 Fauske-Sprint - Mosjøen, SKS Arena
11.03 Steinkjer - Rana FK, Guldbergaunet
11.03 Mjølner - Harstad, Narvik stadion
11.03 Byåsen - Træff, Sodvinhallen
11.03 Hønefoss - Åskollen, AKA Arena
11.03 Sprint-Jeløy - Lokomotiv Oslo, Bellevue
12.03 Fram Larvik - Frigg, Framparken
15.03 Staal Jørpeland - Viking 2
17.03 Bjarg - Brann 2, Stavollen
17.03 Kjelsås - Asker, Grefsen stadion
17.03 Pors - Odd 2, Pors stadion
18.03 Fana - Stord, Nesttun
18.03 Sotra - Os, Sotrahallen
18.03 Egersund - Vidar, B&G-banen
18.03 Mjølner - Fløya, Bardufoss storhall
18.03 Eidsvold Turn - HamKam 2, Myhrer
18.03 Sprint-Jeløy - FUVO, Bellevue
18.03 Kjelsås - Frigg, Grefsen stadion
18.03 Eiger - Viking 2, Bøgh Hafsø-banen
18.03 Gjelleråsen - Follo, Li kunstgress
18.03 Hønefoss - Notodden, AKA Arena
18.03 Florø - Førde, Florø kunstgress
18.03 Lysekloster - Vard Haugesund, Lysekloster Family Arena
24.03 Staal Jørpeland - Vidar, Jørpeland stadion
25.03 Lysekloster - Fyllingsdalen, Lysekloster Family Arena
25.03 Fana - Sandviken, Nesttun
25.03 FUVO - Elverum, Funnefoss kunstgress
25.03 Frigg - Lokomotiv Oslo, Tørteberg
25.03 Sotra - Bjarg, Sotrahallen
25.03 Bærum - Asker, AJ Arena
25.03 Bærum 2 - Oppsal, AJ Arena
25.03 Vard - Os
25.03 Åssiden - Eik Tønsberg, Åssiden stadion
25.03 Eidsvold Turn - LSK 2, Myhrer
25.03 Nordstrand - Gjelleråsen, Nordstrand kunstgress
26.03 Egersund - Brodd
26.03 Skjervøy - Ishavsbyen, Bardufoss storhall
26.03 Strindheim - Melhus, Extra Arena
31.03 Fana - Brann 2, Nesttun
31.03 Staal Jørpeland - Brodd
31.03 Fløy - Donn, Cemo Arena
31.03 Frøya - Årdal, Melkeplassen
01.04 Sotra - Lysekloster, Sotrahallen
01.04 Frigg - Nordstrand, Tørteberg
01.04 Sprint-Jeløy - Asker, Bellevue
01.04 Lokomotiv Oslo - Skeid 2
01.04 Mjølner - Skånland, Narvik stadion
01.04 Rana FK - Bodø/Glimt 2
01.04 Hønefoss - Follo, AKA Arena
01.04 Gjøvik-Lyn - Eidsvold Turn, Gjøvik stadion
01.04 Gjelleråsen - Brumunddal, Li kunstgress
02.04 Rosenborg 2 - Byåsen, SalMar-banen
03.04 Ørn Horten - Eik Tønsberg, Lystlunden
03.04 MK - Vindbjart

...

Bli med på vårt nyhetsbrev!

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form